Ogłoszenia 22.02.2015

1. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża Zofii Rzońcy. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest  na kwiaty do Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.  W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Rajter Marii.

2.  We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. 

3.  We  środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.  We środę po Mszy świętej wieczorowej spotkanie z rodzicami uczniów trzeciej klasy gimnazjum w sprawie wyjazdu na rekolekcje.

5. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00,  po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii świętych i Komunia święta w Mymoniu o godzinie 16.00, a w Porębach o godzinie 17.00.

6.  W sobotę po Mszy świętej wieczorowej zapraszamy na adorację krzyża.

7.  Dziękujemy za ofiary złożone ofiary na prace przy naszych kościołach.