Ogłoszenia 21.09.2014

1. Dzisiaj o godz. 9.00 w naszym kościele odbędzie się koncert pieśni religijnych w wykonaniu chóru z Parafii greko-katolickiej z Jaworowa na Ukrainie na który serdecznie zapraszamy, a na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

2. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu połączona z uwielbieniem i konferencja.

5. W przyszłą niedzielę nasza Parafia będzie obchodzić – Niedzielę z Archidiecezjalnym Radiem Fara. Kazania będzie głosił ksiądz pracujący w Radiu Fara, a darem materialnym dla Radia Fara, będzie zbiórka po Mszach św. do puszki na wsparcie działalności Archidiecezjalnego Radia Fara.

6. Kończymy organizowanie róż żywego różańca w Parafii Besko. Przez najbliższy tydzień jest możliwość zapisania do róży różańcowej naszej Parafii. Przy ołtarzu Matki Bożej można składać swoje zobowiązania. Zachęcamy Parafian do włączenia się do wspólnej modlitwy różańcowej.

7. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.