OGŁOSZENIA – 21.02.2021

I Niedziela Wielkiego Postu

21.02.2021 r.

1. Dzisiaj Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża Matki Bożej Różańcowej przełożona Beata Hedesz w przyszłą niedzielę adoruje róża Matki Bożej Bolesnej przełożona Maria Kornasiewicz. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.30, a w Porębach o godzinie 10.00.
2. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
4. We środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
6. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej i Komunia święta w Porębach o godzinie 16.00, a w Mymoniu o godzinie 17.00.
7. Za tydzień składka do puszek na misje ad gentes.
8. Po Mszach świętych można nabyć świece paschaliki przygotowane przez Caritas. Wielkanocne Dzieło Pomocy Chorym i Niepełnosprawnym. Caritas rozprowadza paschaliki na stół świąteczny. Ofiary 8zł paschalik. Równocześnie Caritas dziękuje za przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Caritas.
9. We wtorek po mszy świętej wieczornej odbędzie się WIECZÓR CHWAŁY z konferencją nt. „Jak przeżywać Mszę Świętą?”
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone przy tej okazji.