Ogłoszenia 20.12.2015

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest z wszystkich Parafii w Polsce na organizację Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016 rok.

2. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek roraty o godzinie 6.30 Godzinki, a o godzinie 7.00 Msza święta. W te dwa dni Mszy świętej wieczorowej nie będzie. Kancelaria parafialna czynna będzie w te dni po rannej Mszy świętej. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych na te nabożeństwa. 

3. We czwartek 24 grudnia Wigilia dzień oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Mszy świętej wieczorowej nie będzie. Wieczorem zasiadamy do wieczerzy wigilijnej. Przypominamy Parafianom, że wieczerzę rozpoczynamy czytaniem Pisma świętego o narodzeniu Pana Jezusa z ewangelii świętego Łukasza – rozdział 2, modlimy się za żywych i zmarłych i śpiewamy kolędy. W ten wieczór wykluczamy alkohol.

4. Pasterka w Besku o godzinie 24.00, a w kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 22.00. Połowę ofiar na tacę z Pasterki przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.

5. We piątek 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy świętej w Besku: 7.30, 9.15, 11.00 i 16.00 bez Nieszporów. W kościołach filialnych w Mymoniu 8.30, w Porębach 10.00.

6. W sobotę 26 grudnia Święto świętego Szczepana. Porządek Mszy świętej w Besku: 7.30, 9.15, 11.00 i 16.00 bez Nieszporów.  Na sumie obrzęd rozesłania kolędników misyjnych. W kościołach filialnych w Mymoniu 8.30, w Porębach 10.00. Taca z tego dnia przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. W najbliższą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny.

8. Pan organista i siostry zakonne dziękują za ofiary złożone z racji nabywania opłatków wigilijnych.

9. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.