OGŁOSZENIA – 20.09.2020

25 Niedziela zwykła

20.09.2020 roku

1. W poniedziałek Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. W środę wspomnienie O. Pio, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest Diecezjalne Radio FARA.
5. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i liturgii na Misje św. i odpust Podwyższenia Krzyża Świętego: panu kościelnemu, panu organiście, chórowi, scholi, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, i wszystkim, którzy swoją pracą i talentem upiększyli te uroczystości. Bóg zapłać!
6. We wtorek spotkanie Ministrantów, po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy na to spotkanie także chętnych chłopców od klasy 3 Szkoły Podstawowej, którzy chcieliby dołączyć się do grona Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii.
7. W najbliższą środę i piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie z Absolwentami klas 8 Szkoły Podstawowej, którzy przystąpią w październiku do sakramentu bierzmowania. Spotkanie to odbędzie się w kościele. Prosimy o obecność.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.