Ogłoszenia 20.09.2015

Dzisiaj  20 września słowo Boże  głosi w naszym kościele misjonarz ze Zgromadzenia Księży Oblatów ojciec Jarosław Kędziora , a po Mszach świętych będzie można nabyć Kalendarze misyjne z których dochód jest przeznaczony na Misje święte.

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na radio Fara.

2. Dzisiaj na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim.  Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

2. W tym tygodniu do kościoła na godz. 18.00 zapraszamy: w poniedziałek rodziców i młodzież 1 klasy gimnazjum, we wtorek rodziców i młodzież 2 klasy gimnazjum, we środę rodziców i młodzież 3 klasy gimnazjum na spotkania formacyjne. Obecność obowiązkowa.

3. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu na którą zaprasza Odnowa w Duchu św.

5.  Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii po Mszach św. zbiórka do puszki na pomoc hospicjum w Krośnie.