OGŁOSZENIA – 20.06.2021

12 Niedziela zwykła

20.06.2021 r.

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w miesiącu czerwcu w dni powszednie jest odprawiane po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.00.

2. W czwartek o godz. 9.00 w Mymoniu – Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego
3. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
4. W czwartek od godz. 16.00 spowiedź przed odpustem i na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
5. W piątek o godz. 8.00 w Besku – Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
6. W najbliższą niedzielę w naszej Parafii odpust MB Nieustającej Pomocy. Porządek Mszy św. niedzielny. Kazania będzie głosił i uroczystą sumę odprawi ks. prałat Piotr Baraniewicz. Na sumę o godz. 11.00 zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzieci pierwszokomunijne. Po sumie procesja eucharystyczna.
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.