Ogłoszenia 20.05.2018

1. Dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie: „O Stworzycielu Duchu przyjdź…

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy..

3. Dziękujemy rodzicom klasy czwartej za ofiarowanie do naszego kościoła obrusów ołtarzowych z okazji rocznicy pierwszej Komunii świętej.

Od wczoraj w naszej Parafii trwa Eucharystyczne Nabożeństwo 40-godzinne, a oto  program:

Zesłanie Ducha Świętego

godz.     7.30  –  Msza św. z kazaniem

godz.     9.15  –  Msza św. z kazaniem

godz.   11.00  –  Msza św. z kazaniem

godz.   16.00  –  Nabożeństwo majowe i Msza św.

Święto NMP – Matki Kościoła

godz. –    7.30  –  Msza św. z kazaniem

godz. –  11.00  –  Msza św. z kazaniem

godz. –  18.00  –  Nabożeństwo majowe  i Msza św.

z kazaniem i zakończenie

Eucharystycznego Nabożeństwa.

„ Wielbię Ciebie w każdym momencie żywy Chlebie nasz w tym sakramencie „

Niech słowa tej pieśni spełnią się w każdej rodzinie i w każdym sercu Parafianki i Parafianina!

PORZĄDEK ADORACJI

EUCHARYSTYCZNE NABOŻEŃSTWO

40 – GODZINNE

w Parafii Besko

Zesłanie Ducha Świętego

odz.   7.30 – 11.00 – rodziny z dzielnic:

Sucha Wieś, POM, Pekum

godz. 11.00 – 16.00 – rodziny z dzielnic:

Ogrody, Góry, Podgóry, Mymoń

Święto NMP – Matki Kościoła

godz.   7.30 – 14.00 – rodziny z dzielnic::

Wola, Porzecze

godz. 14.00 – 18.00 – rodziny z dzielnic::

Wieś, dzielnica od torów w stronę Poręb i Poręby

Drodzy Parafianie !

Niech ten święty czas, kiedy wielbimy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i rozważamy Dar jaki zostawił nam Bóg  będzie dla każdej rodziny naszej Parafii okazją do modlitwy i świadectwa naszej miłości do JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO przez liczny udział w nabożeństwach i adoracji.

Szczęść Boże !

Program nabożeństwa i adoracji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii prosimy się z nim zapoznać.

4. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem wezwań Litanii Loretańskiej.  W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.

5. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

6. W najbliższą sobotę majówka przy kapliczce Szybka Edward ul. Błonie.

7. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.