Ogłoszenia 2.11.2014

1. Dzisiaj Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych  – Dzień Zaduszny. Porządek nabożeństw w Besku:

– 7.30 Msza święta i nabożeństwo wypominkowe

– 9.15 Msza święta i nabożeństwo wypominkowe

– 11.00 Msza święta i nabożeństwo wypominkowe

– 16.15 Nabożeństwo wypominkowe i Msza święta

Kościoły filialne:

– Poręby – godz. 8.30 Msza święta i nabożeństwo wspominkowe

– Mymoń – godz. 10.00 Msza święta i  procesja żałobna na cmentarz

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

3. Na stoliku pod chórem są wyłożone kartki wspominkowe  na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy.

4. Nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a w niedzielę o godzinie 16.00.

5.  Jeszcze do soboty, 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych.

6. Pierwszy piątek miesiąca rano o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Marii Kasperkowcz. Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo wypominkowe. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 15.30 – adoracja, spowiedź, nabożeństwo wspominkowe i Msza święta. Odwiedziny chorych od godziny 8.00.

7.  W przyszłą niedzielę Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 – prywatna adoracja rodzin, o godzinie 16.00 nabożeństwo wypominkowe i zmiana tajemnic adoruje róża  Stanisławy Mermer.