Ogłoszenia 2.07.2017

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

3. W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

5. We wtorek  o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. Pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Godzina święta.

8. Pierwszy piątek miesiąca rano o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża  Niepokalanego serca NMP przełożona Zofia Szul. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i adoracja. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.00 adoracja, spowiedź i Msza św. Odwiedzanie chorych w Besku od godziny 8.00.

9. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli patrona naszej Archidiecezji.

10. Dziękujemy młodzieży KSM, ks. Łukaszowi Heliniakowi i panu kościelnemu za wyczyszczenie kostki brukowej koło kościoła. Bóg zapłać!

11. Uległy zepsuciu dwa dzwony kościelne /uszkodzenie zawieszeń serca dzwonów/. Naprawę powierzono firmie Felczyńskich z Przemyśla., która wykonywała te dzwony, a zatem do czasu naprawy będzie dzwonił tylko jeden dzwon.