Ogłoszenia 19.06.2016

1.  Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jesusa w miesiącu czerwcu w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.15.

2.  We wtorek o godzinie 16.00 Msza św. dla dzieci i rodziców Przedszkola sióstr felicjanek na zakończenie roku szkolnego.

3. W środę w Mymoniu o godzinie 16.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

4. We czwartek spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego od godziny 16.00. Jest to równocześnie spowiedź  Parafian przed odpustem.

5. W piątek 24.06.2015 r. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dzień imienin śp. Ks. Jana Mikosza. Polecamy jego duszę modlitwom Parafian. O godzinie 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Besku. Zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców na tą wspólną dziękczynną modlitwę.