OGŁOSZENIA – 19.05.2019

5 Niedziela Wielkanocy

19.05.2019 r.

1. Dzisiaj na sumie rocznica Pierwszej komunii św. dla dzieci klasy czwartej.
2.Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Parafii Potrzebujących Pomocy.
3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na szpital w Sanoku.
4. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych tradycyjnie zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem fragmentów wizerunku MB Częstochowskiej. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16.00.
W kościołach filialnych nabożeństwo majowe prowadzą róże różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.
5. Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza na modlitwę w najbliższą sobotę 25.05.2019r. godz. 19.00 kapliczka ul. Przelotowa – Irena, Andrzej Krępulec.
6. Dziękujemy rodzicom dzieci które dzisiaj obchodzą rocznicę Pierwszej Komunii św.za sprzątanie kościoła.