Ogłoszenia 19.02.2017

1.  W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. We wtorek  o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W najbliższą środę 22 lutego, przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła i jak to było głoszone w ostatnią niedzielę w naszej Parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu z intencją o powołania kapłańskie i zakonne, a także za powołanych. Zachęcamy Parafian do tej modlitwy i adoracji. Św. Jan Paweł II pisał: „Naszym podstawowym obowiązkiem jest bowiem modlić się do «Pana żniwa» za tych, którzy już teraz w sposób szczególny naśladują Chrystusa w życiu kapłańskim czy zakonnym, oraz za tych, których On w swoim miłosierdziu nie przestaje powoływać do tych ważnych posług w Kościele”, o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

4. Wojewódzki Konserwator Zabytków wydał decyzję o wycięciu dwu drzew – termin realizacji do 30 marca 2017 r. i posadzeniu siedmiu dębów w obwodzie minimum 15 cm na wysokości 100 cm – termin realizacji do 30 maja 2017 r. przy zabytkowym kościele w Besku.

5. 6 kwietnia 2017 r. w naszym kościele będzie udzielony sakrament bierzmowania dla młodzieży trzeciej klasy gimnazjum wszystkich parafii naszego dekanatu. Jeżeli są starsze osoby, które nie były u bierzmowania, a chcą przyjąć ten sakrament, to proszę się zgłosić do kancelarii parafialnej.

6. Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej spotkania Akcji Katolickiej.