Ogłoszenia 18.06.2017

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a niedzielę po sumie.

2. W poniedziałek o godzinie 16.00 Msza św. dla dzieci i rodziców Przedszkola sióstr felicjanek na zakończenie roku szkolnego.

3. We wtorek spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego od godziny 16.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o spowiedzi świętej.

4. W środę w Mymoniu o godzinie 11.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godzinie 18.00.

W kościołach filialnych Msza święta poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godzinie 16.00

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

O godzinie 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół w Besku. Zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców na tą wspólną dziękczynną modlitwę.

Msza św. odpustowa w kościele filialnym w Porębach o godzinie 12.00.

7. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin śp. Ks. Jana Mikosza. Polecamy jego duszę modlitwom Parafian.

W sobotę także Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy o godzinie 10.30.

8. Dziękujemy wyznaczonym Parafianom  za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!