OGŁOSZENIA – 18.04.2021

3 Niedziela Wielkanocy

18.04.2021 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy Parafian do czytania Pisma świętego.
2. W poniedziałek o godz.18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. We wtorek po wieczornej mszy świętej odbędzie się kolejny Wieczór Chwały, na który serdecznie zapraszamy.
4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. dla uczniów klasy 8 a, oraz w piątek dla uczniów klasy 8 b, również po wieczornej Mszy św. Spotkania odbędą się w kościele.
6. W piątek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. W przyszłą niedzielę – niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
7. W przyszłą niedzielę tj. 25 kwietnia, dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej,  odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy, aby dzieci przyszły wraz z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 9.15 i przyniosły świece od chrztu świętego.
8.  Dziękujemy za ofiary na światło róży:
– Matki Kościoła– przełożona Stanisława Strachocka.
9.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.