OGŁOSZENIA – 17.11.2019

33 Niedziela Zwykła

17.11.2019 r.

 

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na pomoc dla księży emerytów oraz dla domu Księży Emerytów – EMAUS.
2. We środę 20 listopada o godzinie 17.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza święta za zmarłych kapłanów naszego dekanatu jaćmierskiego – odprawiają wszyscy kapłani naszego dekanatu. Serdecznie zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy za zmarłych duszpasterzy.
3. Intencje mszalne przyjęte od Parafian do odprawienia na środę wieczorem z przyczyn od nas niezależnych będą odprawione rano o godzinie 7.00. Za zmianę przepraszamy.
4. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. W kaplicy sióstr felicjanek od godziny 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Siostry zapraszają na wspólną modlitwę.
5. Od ubiegłej niedzieli rozpoczęła się ogólnopolska akcja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pt. „Polak z sercem”. Przez najbliższe dwa tygodnie w całym kraju odbywać się będą zbiórki żywności długoterminowej i środków chemicznych, które pod koniec miesiąca trafią do najbiedniejszych regionów Ukrainy i Białorusi. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do włączenia się w to dzieło. Produkty można zostawiać w skrzynkach umieszczonych za ławkami z tyłu kościoła do niedzieli 24 listopada.
6. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.