Ogłoszenia 17.09.2017

1. W poniedziałek  święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży polskiej, o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. We wtorek  godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

5. W przyszłą niedzielę na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie jak co roku  o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim.  Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest Diecezjalne Radio FARA.

7. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Dziękujemy panu Prezesowi za życzliwość i pracownikom Beskometu za wyremontowanie bramy na dzwonnicę, a także wyremontowanie małej kutej bramy pod dzwonnicą Janowi Winiarskiemu, w pracach tych wzięli udział: Józef Winiarski i Andrzej Roman. Bóg zapłać! Bramy te są zamknięte jak widzicie z powodu prób wandalizmu.

9. 13 września znowu zabrzmiały wszystkie dzwony parafialne, zamontowano nowe serca do kielichów dzwonów, mamy nadzieję, że będą służyć naszej Parafii przez długie lata. Pracę i montaż wykonała firma Rduch kooperująca z firmą Felczyński.

10. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i liturgii na odpust Podwyższenia Krzyża Świętego: panu kościelnemu, panu organiście, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom z klasy czwartej, małym dzieciom sypiącym kwiaty Grupie Miłosierdzia i wszystkim, którzy swoją pracą i talentem upiększyli tą uroczystość. Bóg zapłać!

11. We czwartek, po wieczornej Mszy św., odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich wspólnot naszej parafii. Zaproszenie jest także kierowane do wszystkich parafian.

12. Klub Seniora zaprasza na wyjazd do Komborni, gdzie znajduje się Koronowany Cudowny Obraz Matki Bożej Pocieszenia. Wyjazd odbędzie się w sobotę, 23 września o godz. 17.00 z parkingu koło kościoła. Koszt 10zł, zapisy u P. Marii Gac.

13. We wtorek, 19 września o godz. 18.30 będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas III Szkoły Podstawowej, przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy św. Spotkanie będzie w sali Przedszkola Sióstr, w brązowym, drewnianym budynku.