Ogłoszenia 17.06.2018

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w miesiącu czerwcu w dni powszednie jest odprawiane po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.15.

2. W poniedziałek spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania o 16:30 w kościele, obecność obowiązkowa.

3. We środę 20 czerwca o godzinie 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci w Mymoniu, a spowiedź święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży oraz dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodzin w Besku od godz. 15.00 do 17.00.

4. Na środę, na godz. 19:00, prosimy Rodziców młodzieży z klas III Gimnazjum o pomoc w posprzątaniu kościoła, przed wizytacją.

5.   Czwartek – 21 czerwca 2018 r. Dzień wizyty kanonicznej ks. abpa Metropolity Przemyskiego Adama Szala w parafii Besko.

A oto program:

Godz. 10.00 – Spotkanie w Szkole w Mymoniu.

Godz. 11.00 – Spotkanie w Szkole w Besku.

Godz. 12.00 – Spotkanie w Przedszkolu sióstr felicjanek.

Następnie:

Odwiedziny chorego.

Modlitwa na parafialnym cmentarzu w Besku.

Odwiedziny księży wikariuszów.

Odwiedziny proboszcza.

Podpisanie ksiąg parafialnych.

Godz. 16.00 – Wizytacja w kościele filialnym w Porębach.

Godz. 17.00 – Wizytacja w kościele filialnym w Mymoniu.

Godz. 18.00 – Msza św. i bierzmowanie w Besku.

 

   Serdecznie zapraszamy Parafian na wspólną modlitwę z ks. Arcybiskupem do kościołów filialnych na wyznaczone godziny.

   A w Besku Parafian na godzinę 18.00 – Radę Parafialną, Akcję Katolicką, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Domowy Kościół, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Krucjatę Wyzwolenia Człowieka, Grupę Miłosierdzia, członków róż różańcowych, rodziny młodzieży bierzmowanej i  wszystkich Parafian dobrej woli na wspólną modlitwę, słowo pasterskie i błogosławieństwo następcy apostołów.

 

6. W piątek o godzinie 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży Szkoły Podstawowej  w Besku. Zapraszamy rodziców, nauczycieli i wychowawców na tą wspólną dziękczynną modlitwę.