OGŁOSZENIA – 17.01.2021

2 niedziela zwykła

17.01.2021 r.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Kolęda w kościele w Besku – I tak do kościoła zapraszamy rodziny z dzielnic na:
– Dzisiaj – 17 stycznia 2021 roku na godzinę 11.00 rodziny z dzielnic: Sucha Wieś, POM Pekum, Porzecze, Zakącie, Frysztak, Cieplaki, Ogrody.
5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy Parafian do lektury Pisma Świętego.
6. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
7. Gazetkę parafialną „AMICUS”, można nabyć w kościele, na stoliku pod chórem. Od tego roku, cena gazetki to 3 zł. Każda złożona ofiara jest pomocą w rozwijaniu i tworzeniu tego dzieła. Zachęcamy do nabycia.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone przy tej okazji.