Ogłoszenia 16.12.2018

  1. W tym tygodniu od poniedziałku do soboty ze względu na spowiedź przed świętami w parafiach naszego dekanatu – roraty o godzinie 6.30 Godzinki, a o godzinie 7.00 Msza święta. Mszy świętej wieczorowej, nie będzie. Kancelaria parafialna czynna tylko po porannej Mszy świętej.
  2. Spowiedź i komunia święta przed świętami dla wszystkich chorych w Besku będzie w najbliższy piątek 21 grudnia od godz. 8.00.
  3. Spowiedź święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej Parafii będzie w najbliższą sobotę 22 grudnia i tak: w Besku od godziny 9.30 – 12.00 i 14.30 – 17.00. W kościołach filialnych w Porębach spowiedź od godziny 10.00 oraz spowiedź chorych w domach, a w Mymoniu spowiedź od godziny 14.30 oraz spowiedź chorych w domach. Prosimy, aby Parafianie do spowiedzi świętej przystąpili w najbliższą sobotę, będą spowiadać wszyscy kapłani naszego dekanatu w późniejszym czasie przed świętami okazji do spowiedzi będzie niewiele. W najbliższą sobotę roraty o godz. 6.30 Godzinki a o godz. 7.00 Msza św. W sobotę Mszy świętej wieczornej nie będzie.
  4. 4. Informujemy Parafian że, peregrynacja obrazu Jezu ufam Tobie trwa do najbliższej niedzieli, a w niedzielę na Mszę św. wieczorną prosimy obraz wraz z materiałami na peregrynację przynieść do kościoła i będzie przerwa w peregrynacji do 2 stycznia 2019 r. po tym terminie obraz wróci do rodzin na peregrynację.
  5. W związku z napiętą sytuacją polityczną na Ukrainie, aktualną biedą i ogłoszonym stanem wojennym młodzież naszej parafii organizuje zbiórkę środków czystości, żywności o przedłużonym terminie przechowywania oraz przyborów szkolnych. Zostaną one przekazane do katolickich parafii, by mogły trafić do potrzebujących rodzin. Przyniesione produkty prosimy składać do najbliższej środy z tyłu kościoła za ławkami w przygotowanych do tego pojemnikach.