Ogłoszenia 16.09.2018

1. W poniedziałek o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. We wtorek  święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży polskiej, o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

5. W przyszłą niedzielę na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie, jak co roku  o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest Diecezjalne Radio FARA.

7. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i liturgii na odpust Podwyższenia Krzyża Świętego: panu kościelnemu, panu organiście, chórowi, scholi, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom z przedszkola, dzieciom, młodzieży ze szkoły, nauczycielom, dyrekcji szkoły, małym dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim, którzy swoją pracą i talentem upiększyli tą uroczystość. Bóg zapłać!

9.  Dziękujemy panu Adamowi Kramarzowi za wyczyszczenie kostki brukowej wokół kościoła, Bóg zapłać!

10. W środę 19 września o godz. 18.00 obędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas III Szkoły Podstawowej, przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy św. spotkanie będzie w Sali Przedszkola Sióstr w brązowym budynku.