OGŁOSZENIA – 15.12.2019

III Niedziela Adwentu

15.12.2019 r.

1. W tym tygodniu od poniedziałku do soboty ze względu na spowiedź przed świętami w parafiach naszego dekanatu – roraty o godzinie 6.30 Godzinki, a o godzinie 7.00 Msza święta. Mszy świętej wieczorowej, nie będzie. Kancelaria parafialna czynna tylko po porannej Mszy świętej.
2. Spowiedź święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej Parafii będzie w najbliższą sobotę 21 grudnia i tak: w Besku od godziny 9.30 – 12.00 i 14.30 – 17.00. W kościołach filialnych w Porębach spowiedź od godziny 10.00 oraz spowiedź chorych w domach, a w Mymoniu spowiedź od godziny 14.30 oraz spowiedź chorych w domach. Prosimy, aby Parafianie do spowiedzi świętej przystąpili w najbliższą sobotę, będą spowiadać wszyscy kapłani naszego dekanatu w późniejszym czasie przed świętami okazji do spowiedzi będzie niewiele. W najbliższą sobotę roraty o godz. 6.30 Godzinki a o godz. 7.00 Msza św. W sobotę Mszy świętej wieczornej nie będzie.
3. Informujemy Parafian że, peregrynacja obrazu Jezu ufam Tobie trwa do najbliższej niedzieli, a w niedzielę na Mszę św. wieczorną prosimy obraz wraz z materiałami na peregrynację przynieść do kościoła i będzie przerwa w peregrynacji do 2 stycznia 2020 r. po tym terminie obraz wróci do rodzin na peregrynację.
4. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.