Ogłoszenia 15.12.2013

1. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc dla Miłosza, naszego parafianina, który potrzebuje specjalistycznego leczenia za granicą.

2. Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie chorych do spowiedzi i komunii świątecznej. Chorych będziemy odwiedzać w poniedziałek 23 grudnia.

3. W tym tygodniu ze względu na spowiedź świąteczną we wszystkich Parafiach naszego dekanatu Msza święta będzie odprawiana tylko rano. O godzinie 6.30 Godzinki i o godzinie 7.00 Msza święta roratnia. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko po rannej Mszy świętej.

4. Spowiedź święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej Parafii będzie w najbliższą sobotę 21 grudnia i tak: w Besku od godziny 9.00-12.00 i 14.30-17.00. W kościołach filialnych w Mymoniu od godziny 9.00, a Porębach od godziny 14.30 oraz spowiedź chorych w domach. Prosimy, skorzystać ze spowiedzi parafialnej, ponieważ w późniejszym czasie przed świętami okazji do spowiedzi będzie niewiele.

5. Dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.