Ogłoszenia 15.10.2017

1. Dzisiaj  tj. 15 października w ramach akcji Niedzielne Słodkości 3 organizowanej jest  przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Akcję Katolicką po każdej Mszy świętej będzie można nabyć paczuszkę domowych wypieków za dobrowolną ofiarę. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na dokończenie prac remontowych w Domu Parafialnym, która służy wszystkim wspólnotom i grupom naszej Parafii. Wierzymy, że dzięki  ofiarności i dobrej woli Parafian wyrażonej w postaci wolnych datków nasza inicjatywa przyniesie zamierzony efekt. Z góry składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać!

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie jest organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej. W kościołach filialnych  w  Mymoniu i w Porębach o godzinie 17.00 różaniec prowadzą róże różańcowe.

3. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

4. W tym tygodniu przypada trzeci czwartek miesiąca, w tym dniu po wieczornej Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z uwielbieniem. Zapraszamy i zachęcamy do modlitwy wszystkie grupy parafialne: Akcję Katolicką, KSM, Domowy Kościół, Grupę Miłosierdzia, Ministrantów, schole, a także wszystkich parafian do włączenia się we wspólne uwielbienie. Adoracja zakończy się ok. godz. 20:00.

5. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.

6. Do Rady Parafialnej w Parafii Besko zostali powołani:

Besko

1. Banaś Tomasz ul. Przelotowa

2. Kortyna Kazimierz ul. Bieszczadzka

3. Niemczyk Agata ul. Parkowa

4. Nycz Arkadiusz ul. Starowiejska

5. Suwała Ryszard ul.  Podkarpacka

6. Szajna Krystyna ul. Świerkowa

7. Zubik Jerzy ul. Podkarpacka

Poręby

8.  Przybyła Urszula

9.  Szul Lesław

10. Zubik Wojciech

Mymoń

11. Suwała Teodozja 

12. Suwała Michał

13. Żółkiewicz Jan ul. Olza

 

    Na pierwsze spotkanie i zaprzysiężenie Rady Parafialnej serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę  tj. 22 października 2017 roku po sumie w Domu Parafialnym w Besku.