OGŁOSZENIA – 15.09.2019

24 Niedziela zwykła

15.09.2019 roku

 

1. W poniedziałek o godzinie 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
2. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
3. W środę święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży polskiej, o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W sobotę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.
5. W przyszłą niedzielę na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie, jak co roku o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.
6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest Diecezjalne Radio FARA.
7. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
8. Dziękujemy za przygotowanie świątyni i liturgii na odpust Podwyższenia Krzyża Świętego: panu kościelnemu, panu organiście, chórowi, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, małym dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim, którzy swoją pracą i talentem upiększyli tą uroczystość. Bóg zapłać!
9. Dziękujemy panu Adamowi Kramarzowi za wyczyszczenie kostki brukowej wokół kościoła, Bóg zapłać!
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.