Ogłoszenia 14.09.2014

1. Dzisiaj Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust parafialny. Porządek Mszy św.: 7.30, 9.15, uroczysta suma o godz.11.00, po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Po południu Msza św. o godz. 16.30. W tym dniu w naszej Parafii możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o dobre wychowanie dzieci i młodzieży.

3. W poniedziałek Wspomnienie M.B. Bolesnej.

4. W tym tygodniu w kościele w Besku odbędą się spotkania formacyjne w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania:

Poniedziałek o godz. 18.00 klasy pierwsze gimnazjum – zapraszamy młodzież z rodzicami.

Czwartek o godz. 18.00 klasy drugie gimnazjum – zapraszamy młodzież.

Piątek o godz. 18.00 klasy trzecie gimnazjum – zapraszamy młodzież.

Obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.

5. We wtorek godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. We czwartek 18 września – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Jest to również święto patronalne młodzieży .

8. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 w naszym kościele odbędzie się koncert pieśni religijnych w wykonaniu chóru z Parafii greko-katolickiej z Jaworowa na Ukrainie na który serdecznie zapraszamy, a na placu cerkiewnym w Besku tradycyjnie o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

9. Kończymy organizowanie róż żywego różańca w Parafii Besko. Przez najbliższe dwa tygodnie jest możliwość zapisania do róży różańcowej naszej Parafii. Przy ołtarzu Matki Bożej można składać swoje zobowiązania. Sześć niewiast czekają, aby złożyć 20-tą różę żeńską w Besku, sądzimy, że znajdzie się czternaście niewiast, które włączą się w codzienną modlitwę różańcową.