Ogłoszenia 14.05.2017

1. Dzisiaj na sumie  Uroczystość I  Komunii świętej dla 69 dzieci klasy III. Dzieci w tym tygodniu obchodzą – Biały Tydzień, który przedłuża radość z tej uroczystości.

2.  We wtorek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.

3. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za ofiarowanie dla naszej świątyni nowych świec ołtarzowych z podstawami. Bóg zapłać!

4. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane plansze z wklejaniem wizerunków Matki Bożej z sanktuariów całego świata.  W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00 prowadzą róże różańcowe.

5. Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza na modlitwę  w najbliższą  sobotę  20.05.2017 r. godz. 19.00  kapliczka przy ulicy Poprzecznej – Gac Maria

6. W czwartek o godzinie 17.00 spowiedź dzieci klasy IV przed rocznicą Pierwszej  Komunii świętą.

7. W sobotę o godzinie 11.00 w Mymoniu spowiedź dzieci klasy III ich rodziców i krewnych  przed Pierwszą Komunią świętą.

8. W przyszłą niedzielę w Besku na sumie  Uroczystość rocznicy I  Komunii świętej dla dzieci klasy IV.

9. W przyszłą niedzielę w Mymoniu Uroczystość I Komunii świętej o godzinie 10.30. Msza św. w Porębach będzie odprawiona o godzinie 8.30.