OGŁOSZENIA – 13.12.2020

III Niedziela Adwentu

13.12.2020 r.

1. Po Mszach świętych zgłaszanie chorych do spowiedzi i komunii św. przed świętami w domach. Chorych z zachowaniem wszelkich przepisów sanitarnych w Besku, Mymoniu i Porębach będziemy odwiedzać w najbliższy piątek od godziny 8.00.
2. Spowiedź święta adwentowa w tym roku w naszej Parafii jest rozłożona w czasie. Zachęcamy Parafian, aby ze spowiedzi skorzystali w dni powszednie, spowiadamy codziennie rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dla tych którzy nie mogą w dni powszednie okazja do spowiedzi będzie w Besku w najbliższą sobotę od godziny 9.00 do 11.00 i od 15.00 do 17.00.
Spowiedź w Porębach w czwartek o godz. 15.00
Spowiedź w Mymoniu w piątek o godz. 15.00
3. Roraty w dni powszednie o godzinie 16.30 Godzinki, o 17.00 Msza święta.
Podziękowanie Poręby
Serdecznie dziękujemy osobom które w tym tygodniu pracowały w naszej świątyni przy modernizacji instalacji elektrycznej. Wykonana modernizacja: nowa tablica rozdzielcza, sprawdzenie obwodów elektrycznych, dostosowanie żyrandoli do wystroju świątyni i pozostałe prace spełniają obecne warunki prawa energetycznego. Bóg zapłać za wszelki trud!
4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na sobotę prosimy o rozpoczęcie sprzątania o  godzinie 11.00.