Ogłoszenia 13.12.2015

1. Po Mszach świętych można nabyć świecę „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom„. Ofiara 5 złotych.

2. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do wtorku o godzinie 16.30 Godzinki, o 17.00 Msza święta. W środę, czwartek, piątek i sobotę ze względu na spowiedź świąteczną we wszystkich Parafiach naszego dekanatu Msza święta roratnia będzie odprawiana tylko rano o godzinie 6.30 Godzinki i o godzinie 7.00 Msza święta. Kancelaria parafialna czynna będzie po rannej Mszy świętej. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych na te nabożeństwa. 

3. Spowiedź święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej Parafii będzie w najbliższą sobotę 19 grudnia i tak: w Besku od godziny 9.30  – 12.00 i 14.30 – 17.00. W kościołach filialnych w Porębach spowiedź od godziny 10.00 oraz spowiedź chorych w domach w Mymoniu spowiedź od godziny 14.30 oraz spowiedź chorych w domach. Prosimy, aby Parafianie do spowiedzi świętej przystąpili w sobotę, ponieważ w późniejszym czasie przed świętami okazji do spowiedzi będzie niewiele.