Ogłoszenia 20.10.2013

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna. W tegorocznym orędziu misyjnym Ojciec Święty Franciszek przypomina, że troska o wszystkie Kościoły, jaką Biskup Rzymu dzieli ze swoimi współbraćmi biskupami, w sposób znamienny realizuje się poprzez zaangażowanie Papieskich Dzieł Misyjnych, które mają za cel ożywiać i pogłębiać świadomość misyjną każdego ochrzczonego i każdej wspólnoty, czy to przypominając o konieczności pogłębionej formacji misyjnej całego Ludu Bożego, czy też ożywiając wrażliwość wspólnot chrześcijańskich tak, aby zaofiarowały swoją pomoc w przekazywaniu Ewangelii światu.

2. Taca z dzisiejsze niedzieli przeznaczona jest na pomoc misjom.

3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie jest organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej.

4. We wtorek, 22 października – wspomnienie bł. Jana Pawła II.

5. W czwartek  24 października – wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego. Modlimy się o jego kanonizację.

6. W czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy młodzież pierwszej klasy gimnazjum wraz z rodzicami na rozpoczęcie formacji do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

7.  Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament Bierzmowania w ubiegłą niedzielę za ofiarowanie naszej świątyni dwóch fioletowych ornatów. Bóg zapłać!.