Ogłoszenia 13.09.2015

1. Dzisaj o godz. 14.00 odbędzie się Msza św. z racji Jubileuszu 120-lecia Ruchu Ludowego i odsłonięcia tablicy pamiątkowej Grzegorza Milana. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

2. Jutro  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust parafialny.  W tym dniu będziemy dziękować Bogu za 10 – lecie kapłaństwa naszego rodaka księdza Szczepana Semenowicza. Porządek Mszy św.: rano 7.30,  uroczysta suma o godz.11.00, po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła na którą zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.  Po południu Msza św. o godz. 18.00.  W tym dniu w naszej Parafii możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o dobre wychowanie dzieci i młodzieży.

4. We wtorek Wspomnienie M.B. Bolesnej.

5. We wtorek godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W piątek 18 września – święto św. Stanisława Kostki, patrona  Polski. Jest to również święto patronalne młodzieży. Z tego powodu w naszym kościele organizowane jest Triduum przed świętem Stanisława Kostki. Zapraszamy młodzież z naszej Parafii w sposób szczególny gimnazjalistów do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Pamiętajmy, święty Stanisław Kostka był bliski młodym ludziom. Dla nas wszystkich jest On również przykładem młodego człowieka, który nie wstydzi się Boga i jest gotów dla Niego na każde cierpienie oraz prześladowanie.

W środę zapraszamy szkołę podstawową na wieczorną Mszę św., w czwartek Gimnazjum i w piątek młodzież ze szkoły średniej oraz wszystkie dzieci i młodzież z Beska. 

8. W przyszłą niedzielę 20 września słowo Boże będzie głosił w naszym kościele misjonarz ze Zgromadzenia Księży Oblatów, a po Mszach świętych będzie można nabyć Kalendarze misyjne z których dochód jest przeznaczony na Misje święte.