OGŁOSZENIA – 13.06.2021

11 Niedziela zwykła

13.06.2021 roku

1. W stolicy diecezji Doume’-Abong’ Mbang w Kamerunie, której ordynariuszem jest pochodzący z naszej Archidiecezji bp Jan Ozga, rozpoczęła się  budowa sanktuarium św. Jana Pawła II. Prosimy o solidarność i wsparcie inicjatywy poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej dzisiaj tj. 13 czerwca 2021 r.
2. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jesusa w miesiącu czerwcu w dni powszednie jest odprawiane po Mszy świętej o godzinie 18.00, a w niedzielę o godzinie 16.00.
3. W tym tygodniu będzie składka po domach na prace przy kościele.
4. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br.,
zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały.
5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.