Ogłoszenia 13.03.2016

2.  Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie chorych do spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Chorych w Besku będziemy odwiedzać jutro tj. w poniedziałek  w godzinach od 8.00 do13.00.

3. Od czwartku trwa nowenna przed Uroczystością św. Józefa.

4. Od jutra czyli wtorku ze względu na spowiedź wielkanocną w naszym dekanacie Msza św. i nowenna przed Uroczystością św. Józefa będzie odprawiana tylko rano o godzinie 7.00. Wyjątek stanowi najbliższy piątek. W pozostałe dni tygodnia Mszy świętej wieczornej nie będzie. Kancelaria parafialna czynna będzie tylko po porannej Mszy świętej.

5. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej rano po Mszy świętej o godzinie 7.00  po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Mymoniu o godzinie 16.00, a w Porębach o godzinie 17.00 prowadzą róże różańcowe.

6. Spowiedź przed świętami w naszej Parafii  będzie w najbliższą sobotę 19 marca 2016 roku i tak w Besku od godziny 9.30 do 12.00 i od 14.30 do 17.00. W kościele filialnym w Porębach spowiedź od 9.30 i odwiedzenie chorych. W kościele filialnym w Mymoniu spowiedź od 14.30 i odwiedzanie chorych. Prosimy Parafian, aby w tym dniu skorzystali ze spowiedzi, gdyż w późniejszym czasie okazji do spowiedzi będzie niewiele.

7. W sobotę 19 marca przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców.

8. W najbliższą niedzielę Niedziela Palmowa na sumie poświęcenie palm i procesja wokół kościoła. Prosimy, aby dzieci szkolne jak w lata ubiegłe z pomocą rodziców i nauczycieli przygotowały piękne palmy na tę uroczystość i licznie wzięły udział  na sumie w uroczystości Niedzieli Palmowej.

9. W przyszłą niedzielę u sióstr felicjanek od godziny 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.

10. W przyszłą niedzielę na Gorzkich żalach adoruje róża Niepokalanego Poczęcia NMP przełożona Bronisława Ziemiańska.