OGŁOSZENIA – 12.05.2019

4 Niedziela Wielkanocy

12.05.2019 r.

1. Dzisiaj na sumie o godzinie 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św. Dzieci następnie obchodzą sobie Biały Tydzień. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarowanie dwu ornatów fioletowych dla naszej świątyni. Bóg zapłać!
2. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych tradycyjnie zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejaniem fragmentów wizerunku MB Częstochowskiej. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16.00.
W kościołach filialnych nabożeństwo majowe prowadzą róże różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.
3. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
4. W piątek o godzinie 17.00 spowiedź dzieci przed Pierwszą Rocznicą Komunii świętej.
5 Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza jak w roku ubiegłym na nabożeństwa majowe przy kapliczkach na terenie Beska w najbliższą sobotę 18.05.2019r. godz. 19.00 kapliczka ul. Poprzeczna Maria, Stanislaw Józefczyk
6 W przyszła niedzielę na sumie rocznica Pierwszej komunii św. dla dzieci klasy czwartej.
7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki na szpital w Sanoku.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom których dzieci dzisiaj przyjmują Pierwszą Komunię św., a na najbliższą sobotę prosimy rodziców dzieci które w najbliższą niedzielę będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii św.