Ogłoszenia 11.12.2016

1. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godzinie 16.20 Koronka do Bożego Miłosierdzia z intencją dnia – bez rozważań, o godzinie 16.35 Godzinki, o 17.00 procesja dzieci z lampionami i Msza święta. Zapraszamy dzieci, młodzież, starszych na te nabożeństwa. Dla dzieci Parafia wzorem lat ubiegłych, przygotowała piękne plansze, na których za udział w roratach będą otrzymywać piękne naklejki – w tym roku związane z Jasną Górą.  W sobotę roraty 6.30 Godzinki, o 7.00 Msza święta.

2. Dzisiaj po Mszach świętych w zakrystii zgłaszanie chorych do spowiedzi i Komunii świętej na święta. Chorych w Besku  przed świętami będziemy odwiedzać w domach  w najbliższy piątek 16 grudnia udzielając sakramentu pokuty i komunii świętej od godziny 8.00.

3. Zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia, należące do różnych wspólnot w parafii (tj. Akcja Katolicka. Domowy Kościół, Krucjata Wyzwolenia Człowieka, Grupa Miłosierdzia, Grupa Biblijna, KSM), na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19:30 w GOK -u. Spotkanie poprowadzi zaproszony gość – moderator SNE Archidiecezji Przemyskiej – ks. Mariusz Ryba. W ramach spotkania jest przewidziana konferencja, świadectwo oraz przedstawienie oferty na rozpoczęty Rok Duszpasterski pod hasłem: "Idźcie i głoście". Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

4. Spowiedź święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej Parafii będzie w najbliższą sobotę 17 grudnia i tak: w Besku od godziny 9.30  – 12.00 i 14.30 – 17.00. W kościołach filialnych w Porębach spowiedź od godziny 10.00 oraz spowiedź chorych w domach a w Mymoniu spowiedź od godziny 14.30 oraz spowiedź chorych w domach. Prosimy, aby Parafianie do spowiedzi świętej przystąpili w sobotę, będą spowiadać wszyscy kapłani naszego dekanatu a w późniejszym czasie przed świętami okazji do spowiedzi będzie niewiele. W sobotę Mszy świętej wieczornej nie będzie.