OGŁOSZENIA – 11.08.2019

1. Trwa miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także miesiąc modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie.
2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
4. We środę 14 sierpnia przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Odpust w Milczy, uroczysta suma o godz.10.30.
5. We czwartek 15 sierpnia czcić będziemy NMP w tytule Wniebowzięcia, a w tradycji ludowej zwana jest Matka Boża Zielna.
Porządek Mszy św. w tą Uroczystość w naszej Parafii:
– Besko; – rano:7.30
– suma o godz. 10.00 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
– po południu o godz.16.00 – bez Nieszporów
– Mymoń; 8.30 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
– Poręby; 10.00 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
6. W czwartek 15.08. tradycyjnie o godz. 6.00 z naszego kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Starej Wsi. Pielgrzymkę poprowadzi ksiądz Rafał, serdecznie zachęcamy Parafian do udziału w pieszej pielgrzymce. Tradycyjnie przypominamy o możliwości pielgrzymowania do Starej Wsi autokarem wyjazd o godz. 6.15 z parkingu przy kościele – informacje u p. Anny Stapińskiej.
7. W tym tygodniu będzie zbiórka po domach na dalsze prace w Parafii.