Ogłoszenia 11.05.2014

1. Dzisiaj na sumie o godzinie 11.00 Uroczystość Pierwszej  Komunii świętej dla dzieci klasy II.

2. Nabożeństwo majowe w kościele w Besku w dni powszednie o godzinie 18.00, a niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. W kościołach filialnych prowadzą nabożeństwo majowe róże różańcowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.

3. W czwartek o godzinie 16.00 spowiedź dzieci klasy III przed Pierwszą Rocznicą Komunii świętej.

4.  W piątek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

5.  W sobotę o godzinie 9.00 w Mymoniu spowiedź  dzieci klasy II, rodziców, rodziców chrzestnych i rodzin przed Uroczystością  Pierwszej Komunii świętej.

6.  Stowarzyszenie „Beskowianki” zaprasza jak w roku ubiegłym na nabożeństwa majowe przy kapliczkach na terenie Beska w najbliższą  sobotę  17 maja o godz. 19.00 majówka  przy kapliczce ulica Hrabeńska – rodzina Pojnar.

7.  W przyszłą niedzielę Msza święta w Porębach będzie odprawiona o godzinie 8.30, a w Mymoniu o godzinie 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii świętej.