Ogłoszenia 10.04.2016

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy Parafian do czytania Pisma świętego.

2. Dzisiaj na sumę dzieci przyniosą Skarbonki wielkopostne, a ofiary przez nich zebrane w czasie Wielkiego Postu przeznaczone są na pomoc dzieciom biednym.

3. We wtorek o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W środę zapraszamy młodzież trzeciej klasy gimnazjum na spotkanie przed Bierzmowaniem o godzinie  18.00 w kościele. W tym roku sakrament Bierzmowania dla młodzieży dziewięciu parafii z okolicy będzie udzielony w naszym kościele w piątek dnia 29 kwietnia 2016 roku o godzinie 18.00. Sakramentu Bierzmowania przygotowanej młodzieży udzieli ks. bp Stanisław Jamrozek. Prosimy rodziców, aby pomogły swoim dzieciom godnie przyjąć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.

6. W tym tygodniu będzie składka po domach na prace przy naszych kościołach.

7. W dniach 14-16 kwietnia odbędzie się Konferencja Plenarna KEP i Uroczystości jubileuszowe 1050 rocznicy Chrztu Polski w Poznaniu i Gnieźnie. Zachęcamy do modlitwy w tych dniach w intencji Ojczyzny do udziału w tych wydarzeniach przez media.

8. W przyszłą niedzielę – niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.