OGŁOSZENIA – 10.03.2019

I Niedziela Wielkiego Postu
10.03.2019 r.
1. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym w Besku o godzinie 16.00. Adoruje róża św. Jadwigi Królowej przełożona Ewa Ćwiąkała w przyszłą niedzielę adoruje róża Marii Magdaleny przełożona Maria Rajter. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na dekorację i kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu. W kościołach filialnych Nabożeństwo Gorzkich żali i Msza święta w Mymoniu o godzinie 8.00, a w Porębach o godzinie 9.30.
2. Dzisiaj 10 marca, po Mszy św. wieczornej w naszym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne przed uroczystością Bierzmowania dla  rodziców uczniów  klas 8 Szkoły Podstawowej i 3 klasy Gimnazjum, prosimy o przybycie na to spotkanie.
3. Dzisiaj rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością św. Józefa. W dni powszednie odprawiana będzie po Mszy św. wieczorowej.
4. We wtorek 12 marca o godz. 18.00 będzie spotkanie z rodzicami klasy # Szkoły Podstawowej przygotowujących się do pierwszego pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy św. Spotkanie będzie w Sali Przedszkola Sióstr w brązowym budynku.
5. W środę odbędzie się spotkanie dla młodzieży przegotowującej się do Bierzmowania, rozpocznie się w kościele o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.
6. W czwartek od godziny 16.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich światków.
7. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej, ucałowanie relikwii św. w Porębach o godzinie 16.00, a w Mymoniu o godzinie 17.00.
8. W przyszłą niedzielę nasza młodzież z klasy 8 Szkoły Podstawowej i 3 klasy Gimnazjum przyjmie sakrament Bierzmowania o godzinie 11.00 w kościele parafialnym w Zarszynie. Polecamy młodzież modlitwie Parafian.
9. Dzisiaj po sumie spotkanie Rady Parafialnej.
10. W przyszłą niedzielę 17 marca w kaplicy u sióstr felicjanek od godziny 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.
11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Misje św.
12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.