Ogłoszenia parafialne 1.05.2022r.

3 Niedziela Wielkanocy

Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Od godz. 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godz. 16.00 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic.

Od poniedziałku spowiedź przed I piątkiem miesiąca rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież zapraszamy we środę od godziny 17.00.

Dzisiaj 1 maja początek nabożeństw majowych. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godzinie 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godzinie 16.00. Dla dzieci uczestniczących w nabożeństwach majowych zostały przygotowane przez Parafię plansze z wklejanie kwiatów do obrazu św. Rodziny. W kościołach filialnych nabożeństwo majowe w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. prowadzą róże różańcowe.

We wtorek 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski Głównej Patronki Polski i Archidiecezji Przemyskiej. Porządek Mszy świętej w Besku: rano o godzinie 7.30, suma o godzinie 10.00 i po południu o godzinie 16.00 nabożeństwo majowe i Msza święta. W kościołach filialnych Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 10.00.

Pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i adoracja, adoruje róża MB Częstochowskiej przełożona Helena Folcik. Wieczorem o godz. 18.00 nabożeństwo majowe i Msza św. W kościołach filialnych w Mymoniu i Porębach o godz. 16.00 spowiedź, nabożeństwo majowe i Msza św. Chorych w Besku będziemy odwiedzać od godz. 8.00.

W sobotę o godz. 9.00 spowiedź przed Pierwszą komunią św. dzieci, rodziców, chrzestnych i rodzin.

Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Matki Miłosierdzia przełożona Teresa Marchel. Wieczorem o godzinie 20.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

W najbliższą niedzielę Uroczystość Pierwszej Komunii świętej na Mszy św. o godz. 12.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci pierwszokomunijnych.