Ogłoszenia 1.02.2015

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic – adoruje róża Zofia Skubel.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

3. Jutro 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek Mszy świętej w Besku:  7.30,  suma o 10.00, po południu o 17.00.

Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. W kościołach filialnych Msze święte z poświęceniem gromnic będą odprawione:  Mymoń –  16.00, Poręby – 16.00. W tym dniu modlimy się za osoby konsekrowane, a taca przeznaczona jest na zakon klauzurowy.

4. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od poniedziałku rano i wieczorem przed Mszą świętą. Dzieci i młodzież do spowiedzi zapraszamy we środę od godziny 16.00.

5.  We wtorek o godzinie 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6.  We  środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7.  Pierwszy piątek miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i adoracja adoruje róża Elżbiety Kielar.  Wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i adoracja. W kościołach filialnych Mymoniu i w Porębach – adoracja, spowiedź i Msza święta o godzinie 15.00. Chorych w Besku odwiedzać będziemy od godziny 8.00.

8.  Pierwsza sobota miesiąca o godzinie 7.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej adoruje róża Ewy Ćwiąkały, wieczorem o godzinie 17.00 Msza święta i nabożeństwo do Matki Bożej.

9.  Dziękujemy Parafiance, za ofiarowanie do naszego nowego kościoła dwu dywanów jeden pod ołtarz soborowy, który jest już założony i drugi wzdłuż całego kościoła, który będzie założony na święta wielkanocne. Ofiarodawczyni składamy serdeczne Bóg zapłać !