OGŁOSZENIA – 09.08.2020

19 Niedziela zwykła

9.08.2020 r.

1. Trwa miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także miesiąc modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie.
2. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
3. We wtorek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
4. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W piątek 14 sierpnia przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Odpust w Milczy, uroczysta suma o godz.10.30.
6. W sobotę 15 sierpnia czcić będziemy NMP w tytule Wniebowzięcia, a w tradycji ludowej zwana jest Matka Boża Zielna.
Porządek Mszy św. w tą Uroczystość w naszej Parafii:
Besko; – rano:7.30
– suma o godz. 10.00 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
– po południu o godz.16.00 – bez Nieszporów
Mymoń; 8.30 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
Poręby; 10.00 z błogosławieństwem ziół i kwiatów
6. W sobotę 15.08. nie jest organizowana przez Parafię piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Starej Wsi zgodnie z zaleceniem księdza Arcybiskupa Adama Szala i przepisami reżimu sanitarnego.
Tradycyjnie przypominamy o możliwości pielgrzymowania do Starej Wsi prywatnie samochodami lub autokarem Parafia Besko nie ponosi żadnej odpowiedzialności – wyjazd o godz. 6.10 z parkingu przy kościele – informacje \u Adama Szula i Kazimierza Kortyny .
7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.