Ogłoszenia 09.07.2017

1. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. We wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy, o godzinie 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. We środę o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Ważna informacja dla Parafian na temat parafialnych dzwonów – w tym tygodniu byli rzeczoznawcy i uznali że nasze trzy parafialne dzwony są w dobrym stanie, natomiast trzy serca dzwonów nie nadają się ani do regeneracji ani do naprawy, trzeba wykonać nowe serca do naszych dzwonów i firma Felczyńskich się tego podjęła, pobrali odpowiednie wymiary i zabrali do huty i kuźni dwa serca dzwonów jako wzór. Parafia obecnie czeka na wykonanie i zamontowanie trzech nowych serc do dzwonów, aby służyły nam i następnym pokoleniom. Obecne dzwony były montowane w naszej Parafii w roku 1957 i służyły Parafii przez 60 lat.