OGŁOSZENIA – 09.05.2021

6 Niedziela Wielkanocy

9.05.2021 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00 w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Dzieci w tym tygodniu obchodzą Biały Tydzień.
2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe w kościele w Besku o godz. 18.00 – procesja wokół kościoła i modlitwy błagalne o urodzaje oraz o błogosławieństwo Boże w pracy.
3. Nabożeństw majowe. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w modlitwie do Matki Bożej w tym pięknym miesiącu. Nabożeństwa majowe w Besku o godz. 18.00 w dni powszednie, a w niedzielę o godz. 16.00.
W kościołach filialnych nabożeństwo majowe prowadzą róże różańcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a niedzielę po Mszy świętej.
4. W czwartek od godz. 17.00 spowiedź dzieci klasy czwartej przed rocznicą Komunii św. i młodzieży klas ósmych oraz świadków przed bierzmowaniem.
5. W piątek początek Nowenny do Ducha świętego.
6. W sobotę 15 maja o godz. 15.00 przy ołtarzu polowym na Bobolówce w Strachocinie – Bierzmowanie dla młodzieży klasy ósmej. Dojazd własnym środkiem transportu.
7. W przyszła niedzielę na sumie rocznica Pierwszej komunii św. dla dzieci klasy czwartej.
8. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.
9. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarowanie dla naszej świątyni nowy Mszał do odprawiania Mszy św. Bóg zapłać!
10. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie i dekorowanie kościoła na sobotę prosimy rodziców klasy czwartej przed rocznicą pierwszej Komunii świętej.