OGŁOSZENIA – 08.11.2020

32 Niedziela zwykła

8.11.2020 r.

1. Na ołtarzach w kaplicach są wyłożone kartki wspominkowe na których wpisujemy rodzinę, która imienne poleca swoich bliskich zmarłych. W miesiącu listopadzie modlimy się w świątyni za tych zmarłych w modlitwie wspominkowej. Wypełnione kartki wspominkowe składamy u księży wikariuszy.
2. W środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Msza św. za Ojczyznę w Besku o godz. 10.00.
3. Ogłoszenie grzecznościowe Zwracamy się do Parafian z serdeczną prośbą, aby, gdy przyjdzie czas usunięcia z grobów żywych kwiatów po uschnięciu, to bardzo prosimy oddzielić części plastikowe jak: doniczka, folia czy szarfa i wrzucić do kontenera na to przeznaczonego, natomiast części organiczne, jak zwiędłe kwiaty wraz z korzeniami i ziemią złożyć za kontenerami. Ułatwi to pracę i oszczędzi koszty usuwania odpadów z cmentarza. Za zrozumienie i zastosowanie się do tej prośby serdecznie dziękujemy.
4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.