Ogłoszenia 08.09.2013

1. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek na godzinę 18.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie młodzież klasy 3 Gimnazjum wraz z  rodzicami celem omówienia przygotowania młodzieży do Sakramentu Bierzmowania, które w naszej Parafii będzie 12 października 2013 roku. Obecność jest obowiązkowa.

4. W piątek od godz. 17.00 spowiedź przed odpustem parafialnym.

5. W sobotę 14 września  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust parafialny. Porządek Mszy św.: rano godz.7.30, uroczysta suma o godz.11.00, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Krzysztof Szyndler nasz Rodak obchodzący jubileusz 10 – lecia kapłaństwa po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła, dlatego prosimy przyprowadzić dzieci do sypania kwiatów, oraz dzieci które w tym roku były u I Komunii św. niech przyjdą w strojach pierwszokomunijnych, na procesję bierzemy: krzyż, berło, chorągwie, baldachim. Procesję zakończymy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Po południu Msza św. o godz. 18.00. W najbliższą sobotę jest obowiązek uczestniczenia we Mszy św.

6. W najbliższą niedzielę 15 września o godz. 12.30 na placu cerkiewnym zostanie odprawiona Msza św. w obrzędzie greko-katolickim. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.