Ogłoszenia 07.09.2014

1. Dzisiaj – Niedziela Adoracyjna. Od godziny 12.00 – 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie 16.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych. adoruje róża Marczyszyn Marii.

2. Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie dzieci do chrztu świętego na przyszłą niedzielę na godz. 9.15 ze względu na odpust parafialny. Konferencja dla rodziców chrzestnych we czwartek o godzinie 17.00.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 włączenie kandydatów do grona ministrantów.

5. We wtorek o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. W sobotę od godz. 17.00 spowiedź przed odpustem parafialnym.

8. W przyszłą niedzielę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust parafialny. Porządek Mszy św.: 7.30, 9.15, uroczysta suma o godz.11.00, po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła, dlatego prosimy przyprowadzić dzieci do sypania kwiatów, oraz dzieci które w tym roku były u I Komunii św. niech przyjdą w strojach pierwszokomunijnych, na procesję bierzemy: krzyż, berło, chorągwie, obrazy, baldachim. Procesję zakończymy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Po południu Msza św. o godz. 16.30. W tym dniu w naszej Parafii możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

9. Decyzją władz zakonnych sióstr felicjanek posługę w naszej Parafii zakończyły: siostra Agnia – przełożona, siostra Rita i siostra Michalina. Serdecznie dziękujemy siostrom, za ich gorliwą pracę w naszej świątyni w przedszkolu i w szkole. Bóg zapłać! Polecamy siostry modlitwom Parafian. Posługę w naszej Parafii rozpoczęły: siostra Klara – przełożona, siostra Barbara i siostra Emma. Życzymy siostrom, które przyszły do naszej Parafii, wiele łask Bożych i radości z wypełnianego powołania.

10. Informujemy, że z dotychczas z otrzymanych danych o stanie aktualnym Róż Żywego Różańca w Besku składanych do Kancelarii parafialnej, a także składanych na ołtarzu Matki Bożej w kościele skompletowano 20 osobowe róże żeńskie w liczbie 19 róż i 2 róże męskie. Prosimy Parafian do zapisywania się do róż żywego różańca tak, byśmy mogli na początku października tego roku ogłosić konkretne dane o stanie róż w naszej Parafii i przynależność osób do konkretnej róży i nadać różom konkretnego Patrona.

11. Zapraszamy młodzież na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Młodzież gimnazjalną zapraszamy na środę na godz. 19.00 a młodzież ponadgimnazjalną na sobotę na godzinę 19.00 do salki katechetycznej.

12. Spotkania Odnowy w Duchu Świętym co tydzień w czwartki po Mszy Świętej wieczornej w salce katechetycznej.