OGŁOSZENIA – 07.03.2021

III Niedziela Wielkiego Postu

7.03.2021 r.

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
2. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna – od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin naszej Parafii. O godzinie 16.00 Gorzkie żale i zmiana tajemnic – adoruje róża Matki Kościoła przełożona Stanisława Strachocka. W przyszłą niedzielę adoruje róża NMP Królowej Polski przełażona Maria Kasperkowicz.
3. W poniedziałek modlimy się w intencji kobiet o godz. 17.00 modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II.
4. We wtorek o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
5. We środę początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa..
6. W piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Besku rano po Mszy świętej o godzinie 7.00, po południu o godzinie 17.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych od udziału w rozważaniu Męki Pańskiej. Za odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W kościołach filialnych Nabożeństwo Drogi krzyżowej w Porębach o godzinie 16.00, a w Mymoniu o godzinie 17.00.
7. W przyszłą niedzielę 14 marca w kaplicy u sióstr felicjanek od godz. 8.00 do 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazji Patrona domu świętego Józefa. Siostry serdecznie zapraszają na wspólną modlitwę.
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na ten cel.