OGŁOSZENIA – 06.06.2021

10 Niedziela zwykła

6.06.2021 r.

 

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin Parafii, o godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych adoruje róża Św. siostry Faustyny przełożona Maria Mroczkowska.
2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w Besku będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej wieczorowej, a niedzielę po sumie.
4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała w Besku poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci na Mszy świętej o godz. 18.00.
W kościołach filialnych Msza św. poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci w Porębach i Mymoniu o godz. 16.00.
5.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odpust w kościele filialnym w Porębach o godz. 10.00.
6. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Milczy suma o godz. 10.30.
7. Dziękujemy muzykom za to, że tak jak w ubiegłe lata we wszystkie niedziele miesiąca maja na pół godziny przed nabożeństwem majowym zagrali koncert pieśni maryjnych. Bóg zapłać!
8. Dziękujemy wyznaczonym Parafianom za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, a ponadto orkiestrze OSP z Beska, panu organiście, panu kościelnemu, siostrom zakonnym, lektorom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!
9. W stolicy diecezji Doume’-Abong’ Mbang w Kamerunie, której ordynariuszem jest pochodzący z naszej Archidiecezji bp Jan Ozga, rozpoczęła się  budowa sanktuarium św. Jana Pawła II. Prosimy o solidarność i wsparcie inicjatywy poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w przyszłą niedzielę, tj. 13 czerwca 2021 r.
10. Zapraszamy chórzystów na spotkanie organizacyjne dotyczące odpustu. Odbędzie się ono w najbliższą środę po wieczornej Mszy św.
11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary złożone na kwiaty.