Ogłoszenia 05.10.2014

1. Dzisiaj – Niedziela Adoracyjna, od godziny 12.00 do 16.00 prywatna adoracja rodzin. O godzinie16.00 – procesja różańcowa do pięciu ołtarzy, adoruje róża Hedesz Beaty zmiana tajemnic różańcowych.

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w modlitwie różańcowej. Tradycyjnie jest organizowany konkurs dla dzieci z losowaniem figurek Matki Bożej. W kościołach filialnych w Mymoniu i w Porębach o godzinie 17.00 różaniec prowadzą róże różańcowe.

3. Dzisiaj po Mszach świętych zgłaszanie dzieci do Chrztu świętego na przyszłą niedzielę na sumie. Konferencja dla rodziców i chrzestnych we czwartek o godzinie 16.00.

4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. We wtorek Wspomnienie NMP Różańcowej.

6. W piątek 10 października wspomnienie błogosławionej Marii Angeli Truszkowskiej założycielki Zgromadzenia sióstr Felicjanek, które w naszej Parafii pełną posługę od ponad 120 lat. W tym dniu modlimy się w intencji sióstr które pracowały i pracują w naszej Parafii o potrzebne dla nich łaski.

7. Za tydzień, będziemy obchodzili kolejny, trzynasty Dzień Papieski. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego, przypadające, w roku kanonizacji dwóch papieży, brzmi: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie!”. „Świętość to nie tylko troska o piękno własnego człowieczeństwa, ale to więź z Bogiem oraz bohaterskie niekiedy otwarcie na człowieka”. Po Mszach świętych zbiórka do puszki na pomoc młodzieży biednej, a zdolnej.